Tualeto kėdės

Tualeto kėdė be ratukų „Lyon”
Plačiau

Tualeto kėdutės

Kompaktiškos, praktiškos ir patvarios tualeto kėdutės, skirtos naudotis tiek namuose, tiek gydymo, slaugos ar kitas gydymo ar reabilitacines paslaugas teikiančiose įstaigose. Tualeto kėdutė yra tinkama naudotis asmenims turintiems judėjimo negalią, pacientams po operacijų, traumų, kuriems yra apribotas judėjimas. Tualeto kėdutė suteikia galimybę pasirūpinti būtiniausia higiena ir natūraliais poreikiais, yra kompaktiška, todėl gali būti pastatoma asmeniui patogioje vietoje. Tualeto kėdutės yra įvairių dydžių, dizainų ir modelių: įprastos tualeto kėdutės, komforto suteikiančios kėdutės su paminkštinta dalimi, taip pat kėdutės – vežimėliai.

Tualeto kėdės privalumai:

  • tvirta ir saugi kėdės konstrukcija;
  • tualeto puodas yra išimamas per šoną arba viršų, todėl jį nesudėtinga išvalyti ir prižiūrėti;
  • tualeto kėdės turi specialius paminkštinimus, kurie suteikia visapusišką komfortą;
  • daugelis kėdžių turi aukščio reguliavimo funkciją;
  • daugelis kėdžių yra praktiškos ir universalios, jas galima naudoti ir kaip įprastas kėdes (užsidėjus paminkštinamąją dalį);
  • tualeto kėdės yra su dangčiais, todėl užtikrina, kad patalpoje nesijaus nepageidaujamų kvapų.
Dianetos profesionalumas ir atsidavimas medicinos projektams yra neįkainojami. Jie dirba greitai ir efektyviai, leisdami įmonei greitai augti ir visada būti vienu žingsniu priekyje konkurentų. Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, ieškantiems sėkmę atnešančio verslo partnerio. Aukščiausios linijos medicinos produktai!
Mateusz Baranowski
Su DIANETA dirbame daugiau nei 4 metus ir labai vertiname profesionalų ir į klientą orientuotą pagalbą. DIANETAI labai svarbūs žmonės, terapeutai ir gydytojai. Štai kodėl jie aistringai dirba kiekvieną dieną, siekdami pristatyti gerus terapijos sprendimus visoms suinteresuotoms šalims ir parodyti jums kasdienio darbo reabilitacijos srityje pranašumus ir pridėtinę vertę pacientams. Laukiame ateinančių bendradarbiavimo metų!
Adalbert Nawrot