Apie mus

UAB Dianeta – tai šiuolaikiška, socialiai atsakinga įmonė.

Mūsų misija – siūlyti inovatyvius reabilitacijos sprendimus ir priemones būsto bei aplinkos pritaikymui neįgaliesiems.

Aktyviai dalyvaujame konferencijose ir parodose, reabilitacinės ir slaugos įrangos pristatymuose bei privačiame reabilitacijos paslaugų organizavime tiems, kuriems reikalinga pagalba dėl įvairių judėjimo sutrikimų.

Esame išskirtinis Kinisiforo kompanijos gaminių ir „Nicomed” reabilitacijos centrų franšizės platintojas Lietuvoje. Taip pat, glaudžiai bendradarbiaujame su „Neofect” ir „Meden Inmed” gamintojais, siekdami pasiūlyti aukštos kokybės sprendimus, kurių pagrindas yra inovatyviausios technologijos ir aukščiausio lygio dėmesys klientui. Džiaugiamės galėdami įgyvendinti įvairias iniciatyvas, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę ir prisidėti prie įvairių bendruomenių gerovės. Rūpinamės ne tik geriausia reabilitacijos įrenginių kainą, bet ir siūlome įvairius įsigijimo būdus, nuomos galimybes, nuotoline reabilitacija.

Dianetos profesionalumas ir atsidavimas medicinos projektams yra neįkainojami. Jie dirba greitai ir efektyviai, leisdami įmonei greitai augti ir visada būti vienu žingsniu priekyje konkurentų. Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, ieškantiems sėkmę atnešančio verslo partnerio. Aukščiausios linijos medicinos produktai!
Mateusz Baranowski
Su DIANETA dirbame daugiau nei 4 metus ir labai vertiname profesionalų ir į klientą orientuotą pagalbą. DIANETAI labai svarbūs žmonės, terapeutai ir gydytojai. Štai kodėl jie aistringai dirba kiekvieną dieną, siekdami pristatyti gerus terapijos sprendimus visoms suinteresuotoms šalims ir parodyti jums kasdienio darbo reabilitacijos srityje pranašumus ir pridėtinę vertę pacientams. Laukiame ateinančių bendradarbiavimo metų!
Adalbert Nawrot