Sveikatingumo centras “Nicomed”

Sveikatingumo centre „Nicomed“ skiriame ypatingą dėmesį asmens gerovei. Siekiame suteikti žmonėms galimybę sustiprėti, atgauti jėgas. Mūsų tikslas – suteikti energijos ir išlaikyti gyvenimo tempą.

Centre dirbantys reabilitacijos specialistai, individualiai įvertina kiekvieno paciento poreikius.
„Nicomed“ teikiame profesionalias reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas, kurios apima reabilitacijos gydytojų konsultacijas, kineziterapiją robotizuotais treniruokliais, ergoterapiją ir gydomąsias mankštas vaikams.

Be to, šis reabilitacijos centras pasižymi unikaliomis reabilitacijos priemonėmis, tokiomis kaip „Neuroforma“, išmanioji kaiščių lenta „Neofect“, išmanioji pirštinė „Neofect “ ir kt. Šios priemonės padeda pacientams atkurti motorines ir kognityvines funkcijas, esant įvairioms būklėms, tokioms kaip išsėtinė sklerozė, parkinsono liga, insultas arba galvos smegenų bei stuburo smegenų traumos.

Mūsų siekis – tapti jūsų patikimu partneriu kelyje į sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą.

Dianetos profesionalumas ir atsidavimas medicinos projektams yra neįkainojami. Jie dirba greitai ir efektyviai, leisdami įmonei greitai augti ir visada būti vienu žingsniu priekyje konkurentų. Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, ieškantiems sėkmę atnešančio verslo partnerio. Aukščiausios linijos medicinos produktai!
Mateusz Baranowski
Su DIANETA dirbame daugiau nei 4 metus ir labai vertiname profesionalų ir į klientą orientuotą pagalbą. DIANETAI labai svarbūs žmonės, terapeutai ir gydytojai. Štai kodėl jie aistringai dirba kiekvieną dieną, siekdami pristatyti gerus terapijos sprendimus visoms suinteresuotoms šalims ir parodyti jums kasdienio darbo reabilitacijos srityje pranašumus ir pridėtinę vertę pacientams. Laukiame ateinančių bendradarbiavimo metų!
Adalbert Nawrot