Inovatyvi sveikatingumo centro „Nicomed“ įranga

Sveikatingumo centras „Nicomed” teikia profesionalias reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas modernios įrangos pagalba.

Didžiausias mūsų pranašumas – inovatyvi reabilitacinė įranga. Atvykę pas mus galite naudotis įvairiomis priemonėmis, tokiomis kaip „KinisiForo” robotizuotas eisenos treniruoklis, „Neuroforma” interaktyvia sistema, „Išmanioji kaiščių lenta” ir „Išmanioji pirštinė”. Šios priemonės skirtos įvairių neurologinių ir reabilitacinių poreikių pacientams.

Visi šie prietaisai veikia remiantis smegenų neuroplastiškumo principu, padedant pacientams atstatyti raumenų jėgą ir koordinaciją. „Neuroforma” užsiėmimai virtualioje erdvėje gerina kognityvines ir motorines funkcijas, o „Išmanioji kaiščių lenta” ir „Išmanioji pirštinė” padeda atkurti pažintines funkcijas.

Dianetos profesionalumas ir atsidavimas medicinos projektams yra neįkainojami. Jie dirba greitai ir efektyviai, leisdami įmonei greitai augti ir visada būti vienu žingsniu priekyje konkurentų. Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, ieškantiems sėkmę atnešančio verslo partnerio. Aukščiausios linijos medicinos produktai!
Mateusz Baranowski
Su DIANETA dirbame daugiau nei 4 metus ir labai vertiname profesionalų ir į klientą orientuotą pagalbą. DIANETAI labai svarbūs žmonės, terapeutai ir gydytojai. Štai kodėl jie aistringai dirba kiekvieną dieną, siekdami pristatyti gerus terapijos sprendimus visoms suinteresuotoms šalims ir parodyti jums kasdienio darbo reabilitacijos srityje pranašumus ir pridėtinę vertę pacientams. Laukiame ateinančių bendradarbiavimo metų!
Adalbert Nawrot