Laiptų kopikliai

Mobilus žingsninis laiptų kopiklis LG2020
Plačiau
Mobilus vikšrinis laiptų kopilkis LG2004
Plačiau
Mobilus žingsninis laiptų kopiklis Liftkar PT Uni
Plačiau
Mobilus žingsninis laiptų kopiklis Liftkar PT Fold
Plačiau
Mobilus žingsninis laiptų kopiklis Liftkar PT Outdoor
Plačiau
Mobilus vikšrinis laiptų kopiklis Liftkar PTR
Plačiau

Laiptų kopikliai

Laiptų kopikliai neįgaliesiems – patogesniam, lengvam ir saugiam vežimėlio užkilimui ir nusileidimui laiptais. Laiptų kopiklis neįgaliesiems yra pritaikomas daugeliui vežimėlių tipų. Tai patikima ir saugumą užtikrinanti technika, suteikianti judėjimo galimybes. Naudojama kaip pagalbinė priemonė, kurios pagrindinė paskirtis laiptų įveikimas iš ir į namus. Laiptų kopikliais galima naudotis viešose vietose, įvairiuose pastatuose, daugiabučiuose, net ir ankštose laiptinių patalpose.

Laiptų kopiklių pasirinkimas: tipai ir skirtumai

Keliaujant, judant į namus ar iš jų, laiptų kopikliai yra nepamainoma pagalbos priemonė esant įvairaus dydžio slenksčiams, laiptams ar kitokio aukščio kliūtims. Šioje kategorijoje galite rinktis iš skirtingų laiptų kopiklių tipų:

  • Mobilus vikšrinis laiptų kopiklis

Vikšriniai laiptų kopikliai yra vieni populiariausių dėl paprasto ir lengvo valdymo. Vikšrinis laiptų kopiklis yra valdomas lydinčio asmens, tačiau jam nėra reikalinga papildoma lydinčiojo asmens fizinė pagalba. Vikšriniai laiptų kopikliai yra skirti tiesiems laiptams, taip pat siauroms laiptų aikštelėms.

Naujausios kartos vikšriniai laiptų kopikliai yra lengvesni, turi 3 greičius. Pažangus, naujos kartos kopiklis turi ir įspėjamuosius garsinius signalus bei automatinį sustojimą, esant nesaugiai kopimo situacijai. Laiptų kopikliai veikia naudodami akumuliatoriaus energiją, todėl juos reikia pakrauti, net jeigu ir nesinaudojate įranga, tinkamai ir teisingai prižiūrimo kopiklio baterija tarnaus ilgiau. Taip pat naujos kartos kopiklis turi ir garsinį signalą, kuriuo įspėja apie baterijos / akumuliatoriaus išsikrovimą.

Keliamoji kopiklių galia yra skaičiuojama įskaitant ir vežimėlio svorį. Jeigu kopiklio galia yra 160kg, neįgaliojo svoris neturėtų viršyti 140 kg. Esant svorio perkrovai, naujos kartos kopikliai informuoja apie esamą perkrovą ir nevažiuoja.

  • Mobilus žingsninis laiptų kopiklis

Mobilus žingsninis laiptų kopiklis yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas, skirtas sėdinčiojo asmens transportavimui laiptais, yra pritaikomas daugeliui vežimėlių tipų. Žingsniniai laiptų kopikliai būna ir su integruota kėdute, todėl tinka žmonėms, kuriems dėl įvairių priežasčių per sunku lipti laiptais. Kopikliui reikalinga nedidelė lydinčiojo asmens fizinė pagalba kilimo ir nusileidimo metu, transportuojamo svorio kontroliavimui. Kitaip nei vikšriniai, žingsniniai laiptų kopikliai gali būti naudojami bet kokio tipo laiptams – tiesiems, sraigtiniams, spiraliniams ir kt.

Mobilus laiptų kopiklis skirtas individualiam naudojimui bet kurioje aplinkoje kur yra laiptai. Visuomeniniuose pastatuose, kur nėra galimybės įrengti keltuvą, mobilus laiptų kopiklis su platforma gali būti kaip pagalbinė priemonė, kuriai aptarnauti reikalingas instruktuotas (apmokytas) žmogus.

Taip pat yra galimybė įsigyti ir pažangų elektrinį neįgaliojo vežimėlį su integruota laiptų kopiklio technika viename. Universalus ir funkcionalus sprendimas leidžiantis įveikti net ir labai siauras laiptų vietas. Gamintojai siekia sukurti tokią neįgaliųjų techniką, kad fizinę negalią turintis žmogus galėtų savarankiškai, be kitų pagalbos leisti laisvalaikį – keliauti, pramogauti ir jaustis lygiaverčiu žmogumi.

Dianetos profesionalumas ir atsidavimas medicinos projektams yra neįkainojami. Jie dirba greitai ir efektyviai, leisdami įmonei greitai augti ir visada būti vienu žingsniu priekyje konkurentų. Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, ieškantiems sėkmę atnešančio verslo partnerio. Aukščiausios linijos medicinos produktai!
Mateusz Baranowski
Su DIANETA dirbame daugiau nei 4 metus ir labai vertiname profesionalų ir į klientą orientuotą pagalbą. DIANETAI labai svarbūs žmonės, terapeutai ir gydytojai. Štai kodėl jie aistringai dirba kiekvieną dieną, siekdami pristatyti gerus terapijos sprendimus visoms suinteresuotoms šalims ir parodyti jums kasdienio darbo reabilitacijos srityje pranašumus ir pridėtinę vertę pacientams. Laukiame ateinančių bendradarbiavimo metų!
Adalbert Nawrot